Zapytaj komornika

Komornik Sądowy w Olsztynie Małgorzata Górska – Niestępska posiada doświadczenie i wiedzę, dzięki czemu można liczyć na profesjonalną pomoc. Organ władzy publicznej zajmuje się wykonywaniem czynności w postępowaniu zabezpieczającym i egzekucyjnym. Działania podejmowane przez Komornika Małgorzatę Górską – Niestępską podlegają nadzorowi Sądu jak i nadzorowi Prezesa Sądu Rejonowego w Olsztynie. Warto również wiedzieć, że Krajowa Rada Komornicza uruchomiła Infolinię Komorniczą : numer telefonu:  22 299 87 77 – połączenie płatne zgodnie z taryfą operatora. Jeśli strony postępowania mają pytania dotyczące procesu egzekucji, mogą skorzystać z infolinii.

Skuteczny komornik w Olsztynie

 

Komornik służy pomocą…

Kancelaria komornicza w Olsztynie  działa od 2021 roku. Wiedza i doświadczenie pozwalają wykonywać obowiązki w zgodzie z profesją prawniczą i odpowiednim podejściem do egzekucji sądowej. Komornik służy pomocą w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości.

Komornik Olsztyn

Komornik Sądowy w Olsztynie

Warto zauważyć, że niezrozumienie treści pism, jak i wyroków sądów jest bardzo częste. Nie należy się obawiać pomocy Komornika, która przebiega zgodnie z przepisami. Stała Infolinia Krajowej Rady Komorniczej pozwala spełnić oczekiwania dłużników, którzy często boją się kontaktu z komornikiem. Od tej pory można liczyć na wsparcie korzystając z infolinii komorniczej. Warto zauważyć, że w każdym roku w naszym kraju przeprowadza się nawet kilka milionów postępowań egzekucyjnych. Nie powinniśmy obawiać się pomocy specjalisty, który posiada wiedzę i doświadczenie.